Вимоги до оформлення статей
Стаття оформлюється у текстовому редакторі Word for Windows. Шрифт – Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал – 1,5. Обсяг статті - 10-20 сторінок.
Поля: верхнє – 2 cм, нижнє – 2 cм, ліве – 3 cм, праве – 1,5 cм. Абзацний відступ – 1,25 см. Вирівнювання основного тексту – по ширині.
Надані матеріали не повинні бути захищені від будь-яких правок (не треба використовувати паролі та ін.).
Стаття повинна мати таку структуру:
- індекс УДК;
- прізвище та ініціали автора (-ів) (українською мовою);
- науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи або навчання (українською мовою);
- ORCID та/або Reseacher ID;
- прізвище та повне ім’я автора (-ів), місце роботи або навчання (англійською мовою);
- назва статті (українською та англійською мовами);
- анотації та ключові слова (українською та англійською мовами, не менш ніж 800 знаків кожна);
- текст статті;
- cписок використаних джерел та «References».
Текст наукової статті повинен містити такі обов’язкові елементи:
1. Постановка проблеми та її актуальність.
2. Аналіз останніх досліджень і публікацій, на які спирається автор в яких розглядають цю проблему і підходи її розв’язання. При цьому виділити невирішені частини загальної проблеми, яку досліджують у статті.
3. Мета статті.
4. Виклад основного матеріалу дослідження.
5. Висновки.
Список використаних джерел зазначається в алфавітному порядку (оформлюється за міждержавним стандартом ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні вимоги та правила складання»). References посилання на джерела необхідно робити в романському алфавіті в АРА стилі (APA Style Reference Citations).
Посилання на джерела необхідно робити по тексту у квадратних дужках із зазначенням номерів сторінок відповідно джерела: наприклад, [3, с. 234] або [2, с. 35; 8, с. 234].
Якщо стаття містить таблиці, формули і (або) ілюстрації, то вони повинні бути компактними, мати назву, шрифт тексту – Times New Roman, розмір – 12 пт. Розмір таблиць та ілюстрацій не повинен бути більше ширини сторінки. Математичні формули мають бути ретельно перевірені та чітко відображенні. Формули повинні бути набрані за допомогою редактора формул (внутрішній редактор формул в Microsoft Word for Windows). Кількість таблиць, формул та ілюстрацій має бути мінімальною та доречною. Рисунки і таблиці на альбомних сторінках не приймаються.
Матеріали, оформлені з відхиленням від зазначених вимог, редколегія не розглядає. Остаточне рішення про публікацію ухвалюється Редакційною колегією, яка також залишає за собою право на додаткове рецензування, редагування і відхилення статей.